CENA: 24,00 zł
Twój koszyk jest pusty

KURIER DPD


- PRZELEW NA KONTO 17 ZŁ

- GOTÓWKA PRZY ODBIORZE 20 ZŁ

www.artykulydomowe.pl


Tel. kom.: 694 120 122

E-mail: info@artykulydomowe.pl

Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer

   Sklep  ARTYKULYdomowe.pl

 

asz sklep internetowy ARTYKUŁYdomowe.pl zajmuje się sprzedażą szerokiego asortymentu towarów do wyposażenia wnętrz naszych domów i mieszkań w szczególności:  pokojów dziecinnych, kuchni, łazienki, pokojów dziennych. Pragniemy zaproponować kolekcję wyrobów mogących sprostać oczekiwaniom klientów w zakresie wzornictwa jak również walorów użytkowych. Wszystkie towary są fabrycznie nowe, zapakowane w stosowne opakowania lub folię.  Wiele produktów można połączyć w kompozycje, które będą zdobić nasze wnętrza. Oferta sklepu obejmuje również propozycje ciekawych zestawów prezentowych, koszy piknikowych na każdą okazję.

 

                                    Serdecznie zapraszamy do zakupów

                                           Zespół: www.artykulydomowe.pl


Obsługa przesyłek FedEx w trakcie Światowych Dni Młodzieży 25 lipiec do 1 sierpnia 2016


W związku z organizacją Światowych Dni Młodzieży chcieliśmy poinformować o możliwych utrudnieniach w realizacji usług krajowych i międzynarodowych FedEx na terenie Krakowa i okolic w dniach 25 lipca - 1 sierpnia.

Światowe Dni Młodzieży to wyjątkowe wydarzenie skupiające młodych ludzi z całego świata. Ze względu na jego charakter oraz skalę należy liczyć się z utrudnieniami bądź brakiem możliwości realizacji doręczeń oraz odbiorów przesyłek krajowych i międzynarodowych przez kurierów FedEx. Jest to efekt niezależnych od nas zmian w organizacji ruchu drogowego. Dołożymy wszelkich starań aby - pomimo zaistniałej sytuacji - doręczenia i odbiory przesyłek przebiegały możliwie najsprawniej.
Szczegółowe informacje znajdziesz na http://www.fedex.com/pl/alerts/.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                          PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE !!!